Коментарі

     
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Анонім 26 листопада 2014  Фестиваль «Червона рута»: знущання над людьми та ухиляння від податків

Про що можна говорити, коли вони відбирають учасників, які сьогодні співаючи зарубіжну естраду, незнають своїх українських народних пісень.В учасниці питають про українську народну пісню, а вона ніоднієї елементарної навіть не знає,їй зал наспівує"Ой, чий-то кінь стоїть", а вона кліпає очима і мовчить, або інша, яка навчаючись у школі, не може згадати ніоднієї книжки, яку прочитала. Ганьба!!!!!!!! Ви або не питайте таких запитань,якщо відбираєте до фіналу, або не давайте таким конкурсантам призових місць, бо люди сміються, а ті, які справді і співають гарно і гідні цих призових місць тримають для себе надію, а потім розчаровуються, дивлячись на таких клоунів. Після цього можна зробити висновок, кого ви туди набираєте і хто там у вас працює. Мабуть кожен погодиться, що як би гарно людина не співала, вона повинна бути ще і інтелектуально розвиненою,якщо вже вона приймає участь у подібних конкурсах, і прокладає шлях на велику сцену, щоб не ганьбити себе, рідних, свій край, свою батьківщину, ато недивно тепер, що народ, дивлячись на таких, для себе формує певні висновки та уявлення про те,які люди знаходяться на сцені сучасної української естради (вибачте, це не стосується всіх, просто розказала на прикладі того, що бачила).

 
 
Анонім 26 листопада 2014  Фестиваль «Червона рута»: знущання над людьми та ухиляння від податків

Нещодавно була на відбірковому конкурсі фестивалю. Дуже не сподобалося відношення до учасників. Проводячи конкурс такого великого рівня, нехай навіть це відбірковий етап, організація дуже погана. Нас позганяли у холодний зал, в якому ми пробули майже цілий день, після чого я перехворіла. Були учасники, які приходили навіть ще не подавши анкету, ніби так: я проходила мимо, тут вирішила поспівати, прийшла, поспівала і отримала призове місце. Якщо це український фестиваль, то пісні мають бути УКРАЇНСЬКІ, а не збрід іноземних пісень на вподобі Ріханни, Адель і т.д. Це конкурс української музики і в своєму прес-релізі вони чомусь пишуть, що фестиваль проводиться з "місією виховання патріотичної свідомості в усіх регіонах України", тільки чомусь хто що хоче - те і виконує.У нас є що співати, наша музика не гірша за іноземну, а навіть краща, невже цього не зрозуміти?!

 
 
 
 
 
 
 
 
maryana-leto 
Мар’яна Хемій 28 травня 2012  Фестиваль «Червона рута»: знущання над людьми та ухиляння від податків

Пані Мар'яно, я вдячна Вам, що Ви знайшли час і відгукнулись на мою історію. Власне для цього я і писала її - для подальшого діалогу, зворотнього зв'язку. Бо ані Ваша, ані моя історія не були єдиними чи винятковими. Я чула їх багато за час роботи, чую та читаю їх і далі. Немало дівчат і хлопців, намагаючись допомогти українській справі, навчитись чомусь не врахували міри цинізму і антигуманності роботодавців, тому працювали совісно або безкоштовно, або за смішні гроші. Напевно, таки прийшов той час (xtos' perestane movchaty i vidkryto skazhe, kym naspravdi e dyrektory festyvalyu "Chervona ruta"), і я вирішила застерегти тих, хто міг би в майбутньому потрапити на цю роботу.
"Studiya, de mi pracyuvali, znaxodylas' v Kyevi, v kvartyri, de bylo vse pryxovano i zasekrecheno. Ne dozvolyalosya nikomu z nas rozgoloshuvaty, shcho vona znaxodyt'sya same tam,, i shchob popasty na robotu, kozhen z nas mav podzvonyty v dveri rivno 3 razy, shchob znaly, shcho ce svoi," - нічого не змінилось, крім, можливо, самої квартири.
Директори теж не змінились, покарань чи інших мір ніхто не застосовував. Та й фестиваль працює ще за совковими схемами, не враховуючи ані досягнень у сфері технологій, ані HR, ані роботи/результатів інших подібних організацій.
Риба гниє з голови.
Якщо є бажання поспілкуватись детальніше - залиште контакти або додавайтесь у друзі на Facebook: http://www.facebook.com/media/ set/?set=a.232466970196828.454 73.232453890198136&type=3#!/ma ryana.leto

 
 
Сторінки: 3123next
    Ctrl →