Ніч поезії на «Трипільському колі»

теґи: Мідна, Трипільське коло, А. Малігон, Л. Воронюк, М. Жаржайло, М. Лаюк, Н. Краб, О. Дорош, С. Богдан, Т.-М. Литвинюк, вечір поезії
Початок: 30.06.2012 17:00
Закінчення: 1.07.2012 6:00
Місце: пагорби м. Ржищів
Адреса: м. Ржищів, Київська обл.
Предмет події: вечір поезії Кількість відвідувачів: 0

TРИПІЛЬСЬКЕ ЛІТО lit night posterУ рамках літературного «Трипільського літа» на еко-культурному «Трипільському колі» ця поетична компанія свіжих переможців «Смолоскипа», фіналістів «Ватерлінії» та учасників інших знакових подій 2012-го проведе два цікаві заходи:

близько 17:00-18:30 – «Високосна поезія»
– читання-презентація власних книжок, що вийдуть протягом року;

23:00 – до ранку «Чиста Вода – Світла Душа» – вечірнє читання поезії та прозових уривків про кохання, воду, філософію небесну на березі річки під живу музику сітару, флейти, ліри і тібетських чаш. Ніч триватиме у компанії інших поетів, акторів і музикантів, що будуть виступати або гуляти на «Трипільському колі» у цей день, доки вистачить натхнення, свічок і романтики. Слухати і відпочивати запрошуються пари, продовжити читання – усі бажаючі поети і декламатори зі своєю або іншою поезією чистого і світлого настрою.

Літературний фестиваль «Трипільське літо», організований літературним клубом «Маруся», відбудеться вперше у рамках фестивалю «Трипільське коло 2012. Парад Стихій!» 28 червня – 1 липня. Зануритися в енергії прадавньої землі та поєднати власну творчість із силами стихій допоможуть книжковий ярмарок, поетичні читання, зустрічі з письменниками, видавцями та художниками, презентації книг, майстер-класи, перформанси, поетичний слем, конкурс арт-книг та конкурси читачів. Загальна програма «Трипільського кола» буде насиченою та різноманітною – дві сцени, більше 30 творчих майданчиків на 17 гектарах фестивального простору серед чистого повітря та енергетики Радості, Краси і Творчості!

facebook.com/MidnaPoeziya | vk.com/t.lito | tkfest.com | 0676571780 | midna.ua@gmail.com

 
Я був там